Sidebar

Ostatné planéty

PONDELOK má svoju vládnucu planétu so silou ženy, planétu plnú zmien a vodného živlu. Ktoráže to je? Predsa LUNA. Ona Ti prináša možnosť napojiť sa ľahšie na svoju intuíciu. Ver, že ju máš aj Ty. Dostali sme ju do základnej výbavy na tento svet, tak ju zobuď práve v pondelok v sebe. Ukonči všetky pochybnosti, nemysli na to, čo bolo včera. Ostaň v pokoji aj s myšlienkami na budúcnosť, ale užívaj prítomnosť. Tu a teraz, lebo žiadna túžba, žiadna zlatá rybka, žiaden dedo Mráz, žiadne - čo by bolo keby - Ti nedajú to, čo dnešný deň.

Nájdi krásu v tom, čím momentálne žiješ, spoľahni sa na svoju intuíciu. Napoj sa na ňu na svoje vnútro, teš sa z prítomnosti, nájdi v nej čo len zrniečko radosti, krásy, múdrosti a nechaj ho vyrásť. Ty si ten, ktorý si vyberá a tvorí svoju prítomnosť, tak s radosťou ži tu a teraz.

Napadá mi pri lunárnom pondelku ešte jedna súvislosť s Lunou, vodou a modlitbou. Pravidelne si umývaš ruky a pýtam sa – umývaš si aj dušu? Napríklad modlitbou, žehnaním, mantrami, pekným slovom, myšlienkou... 

Čítať ďalej...

MERKÚR

VENUŠA

MARS

JUPITER

SATURN

URÁN

NEPTÚN

PLUTO

ČIERNA LUNA je bod v tvojom osobnom horoskop. NIE JE PLANÉTA, ani žiadne hmotné teleso. Ide o bod, ktorý nesie karmické posolstvo tvojho rodu. Moja učiteľka astrológie Martina B.Boháčová ho nazýva špecifickým aspektom lunárnej energie. Čierna Luna je druhé nehmotné OHNISKO ELIPSY, po ktorej sa pohybuje Luna (viditeľný Biely Mesiac) okolo Zeme. Prvým ohniskom je Zem – hmota, pevnosť, matéria.

Okolo Zeme sa pohybuje po elipse Luna. Keď je blízko k zemskému ohnisku, stojí v opozícii na bod Čiernej Luny a na Zemi viac riešime hmotné veci. Keď je Luna bližšie k druhému ohnisku, teda k bodu Čiernej Luny, spontánne vychádzajú na povrch témy z rodu, najmä vzťah k ženám rodu, neriešené a neliečené rodové témy, neukončené koreňové vzorce, karma rodu. 

 

Podkategórie